Oficiální stránky obce Tovéř
Tovéř

Nové stránky pro Tovéř

Spustili jsme pro Vás neoficiální webové stránky obce Tovéř. Najdete zde informace o životě a dění v obci. Zároveň zde můžete diskutovat o aktuálních tématech, která Vás zajímají. Budeme rádi, když nám budete posílat náměty do diskuse, ale třeba i fotografe z nejrůznějších akcí.

Z důvodu množících  se dotazů ohledně nových webových stránek, jsme se rozhodli založit  samostatné diskuzní téma s názvem Nové neoficiální stránky obce Tovéř. V tomto tématu vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy související s novými webovými stránkami. Zároveň je zde prostor pro Vaše náměty a nápady, co byste v rámci těchto stránek uvítali.

Úvodem bychom chtěli zareagovat na informace starosty obce, podle kterých by z naší strany mělo docházet k nepovolené manipulaci s informacemi z oficiálních stránek obce Tovéř (viz „Důležité upozornění“ ze dne 5.5.2016 na oficiálních stránkách obce http://www.tover.cz/index.php?id=175387&action=detail&oid=2864354&nid=1113). Tato reakce nás nemile překvapila, neboť jak vás již informujeme (v sekci O webu http://www.obec-tover.cz/hlavni-strana/), tyto stránky vznikly za účelem zvýšení komfortu komunikace a informovanosti vás občanů obce. Jejich účelem není „přetahovat se“ s obcí o větší sledovanost, ale naopak podpořit šíření veřejně dostupných informací a pokud možno je vhodně doplnit o prvky moderní demokracie (diskuze, prostor pro vlastní názory, prezentace apod.) Můžeme vás ujistit, že s informacemi a články z oficiálního obecního webu nijak nemanipulujeme. Pouze je odebíráme prostřednictvím kanálu RSS automaticky. Pokud je tedy na oficiálním webu obce zveřejněna nová aktualita, její nadpis se automaticky zobrazí na našem webu. Jestliže někdo na tento nadpis klikne, je přesměrován přímo na oficiální webové stránky obce, na konkrétní téma. Je tedy zřejmé, že z naší strany nemůže docházet k manipulaci s články a informacemi, k zásahu do obsahu oficiálního webu obce nemáme oprávnění. Naopak jsme přesvědčeni, že sledovanost obecního webu tak výrazně vzroste a občané budou mít větší přehled o dění v obci. Což je zcela jistě v zájmu nás všech. Pokud má vedení obce důvod myslet si opak, uvítáme, pokud s námi o tom bude diskutovat, třeba například zde v rámci tohoto diskuzního fóra.

 

Přidat komentář

Komentáře

Toveřák - 19. října 2016 17:08:17
Milý Stavingu. Jestli jste to nepochopili tak si přečtěte nový zpravodaj. Na druhou stranu o kom se nemluví ten je mrtvej takže stále žijete :-) Přeji hodně štěstí
Odpovědět
Reklama
Admin - 21. října 2016 16:21:05
Zdravím Toveřáka i Anonyma. Máte pravdu, také jsme si všimli, že je nám v posledním vydání Tovéřského zpravodaje věnována velká pozornost, dokonce bylo vydáno VÝRAZNÉ VAROVÁNÍ před naší společností. Nicméně negativní reklama - taky reklama, na návštevnosti stránek se to prijevilo. S přátelským pozdravem:) Admin
Odpovědět
Anonym - 22. října 2016 5:29:30
Klobouk dolů. Vaše reakce me příjemne překvapila. Už jsem čekal nějakou vědět.
Odpovědět
Anonym - 22. října 2016 5:31:16
Klobouk dolů. Vaše reakce me příjemne překvapila. Už jsem čekal nějakou vendetu.
Odpovědět
Anonym - 18. října 2016 20:45:37
Tak nebyt zpravodaje ani nevim ze mate nejake stranky. Mohly by jste napsat co jste na obci slibili ze vam delaji reklamu?
Odpovědět
Reakce na příspěvky
Admin - 11. října 2016 13:36:57
Dobrý den. Jsme rádi za všechny příspěvky, kterými se do diskuze zapojujete. Nicméně bychom uvítali, kdyby se diskuze držela ve věcném duchu a nebyly zde projevovány některé osobní invektivy tak, jak se v posledním příspěvku stalo. Tuto formu diskuze zde nebudeme podporovat a proto podobné anonymní příspěvky budeme z diskuze stahovat. Děkujeme za pochopení Zdraví Admin
Odpovědět
Anonym - 9. října 2016 0:39:34
Smazáno z důvodu nevhodnosti obsahu
Odpovědět
Anonym - 8. října 2016 14:56:39
Máte to marný. I kdyby jste se na hlavu stavěli. Tady vám pšenka nepokvete. Mirek udělá guláš zahraje divadlo ženský si zaskotačí a je vymalováno. Chléb a hry. Žijeme jenom jednou tak proč řešit nějaké problémy.
Odpovědět
Anonym - 5. října 2016 9:21:11
Vážení, k čemu děláte stránky, když tu řešíte samé blbosti. Máte se věnovat něčemu důležitějšímu co se v obci děje.
Odpovědět
Výběr témat
Admin - 7. října 2016 8:12:46
Zdravím vás Vážený. Obsahy témat, které zde na stránkách prezentujeme, vychází především z podnětů vás samotných občanů. Snažíme se na ně co nejpružněji reagovat a očekáváme, že se takto bude dít i nadále! Samozřejmě, že chystáme i vlastní témata, ale jak říkáte důležitá a aktuální témata předpokládáme budou vycházet od samotných obyvatel obce. Děkujeme za dotaz:) Admin
Odpovědět
Ivo Opletal - 28. června 2016 10:32:51
Zeptám se prostě Cui bono ? Komu slouží tyhle anonymní stránky i s touhle anonymní diskusí? Ivo Opletal,Tovéř 19
Odpovědět
Admin - 30. června 2016 16:03:13
Vážený pane Opletale. Neoficiální stránky, nikoli anonymní, by měly sloužit především občanům obce Tovéř. Zveřejňováním informací, které občany zajímají, by mělo dojít k vhodnému doplnění oficiálních informačních zdrojů. Současně s tím, by měly sloužit k podpoře společenského života v obci (viz. grantový program). K tomuto účelu by rovněž měla sloužit veřejná diskuze. Díky její možné anonymitě, kterou nežádáme, jen ji umožňujeme se mohou vyjádřit i občané, kteří mají z jakéhokoliv důvodu méně odvahy něž vy. Velmi si ceníme toho, že jsme od spuštění stránek nemuseli řešit žádný hanlivý příspěvek a doufáme, že to takto i nadále zůstane. Tolik tedy ve stručnosti. Pokud Vás zajímá cokoli podrobněji, neváhejte se na nás obrátit v této diskuzi, nebo v emailové komunikaci na adrese: info@obec-tover.cz .Nebráníme se ani osobnímu setkání, na kterém jsme připraveni vám cokoli podrobně vysvětlit. S pozdravem a díky Ing.Ondřej Opletal Admin
Odpovědět
Konkrétněji?
Anonym - 13. července 2016 15:02:23
Napsali jste to hezky, ale můžete být více konkrétní?
Odpovědět
Konkrétněji ke smyslu stránek
Admin - 19. července 2016 11:47:06
Dobrý den. Jedním z hlavních cílů stránek je podpora komunitního života nejen v obci Tovéř, ale i v jejím nejbližším okolí. Za tímto účelem vytváříme dlouhodobou koncepci podpory kulturních, společenských a sportovních akcí. Jedním z bodů této koncepce bude grantový program, jehož spuštění připravujeme na září letošního roku.( více viz. grantový program) Dalším cílem stránek je snaha poskytovat informace, které jsou pro občany hůře dostupné a přesto se mohou bezprostředně dotýkat kvality života v obci. Jedná se například o hospodárné čerpání veřejných financí ať už z rozpočtu obce, či z různých dotačních titulů. Dále také rozvoj obecní infrastruktury a v neposlední řadě rozvoj obce jako celku, v návaznosti na možnost vytváření nových pracovních příležitostí. Dále je také smyslem stránek podporovat a propagovat takové názory a podněty vás občanů, které budou přispívat ke zkvalitnění života v obci. Doufám, že je pro vás tato odpověď dostatečně konkrétní, v opačném případě nás neváhejte kontaktovat. Admin
Odpovědět
Nápad
J. - 9. června 2016 16:18:35
Zdravím. soutěž dobrý, nový web taky, ale když chcete být v naší obci aktivní, nechcete vymyslet něco, co by nám přineslo víc užitku? A nemluvím jen o nás, co tu bydlíme, ale třeba i těm co by tu chtěli podnikat nebo dělat něco pro lidi?
Odpovědět
Nápad
Admin - 14. června 2016 9:01:30
Dobrý den, děkujeme za Váš podnět,rozhodně se této myšlence budeme věnovat. Admin
Odpovědět
Nápad
Admin - 21. června 2016 16:01:01
Dobrý den, v návaznosti na Váš podnět jsme pro Vás ve spolupráci s místní prodejnou potravin připravili na 30.6.2016 akci ZMRZLINA PRO KAŽDÉ DÍTĚ ZDARMA! Po předložení kupónu, který je volně ke stažení na těchto webových stránkách, získáte v obchodě s potravinami v obci Tovéř zmrzlinu zdarma. Oslavte s námi konec školního roku! Admin
Odpovědět
Tovéřák - 24. května 2016 9:33:13
Dobrý den. Stránky máte slušný. Už chápu tu obecní paniku :-)Tak ještě nějaká zajímavá témata :-):-):-) Tovéřák
Odpovědět
Zoro - 24. května 2016 19:44:24
Pokud máš na mysli ten pamflet z úřadu tak to bylo vtipný. Asi šlápli místní honoraci na kuří oko. Au to zabolelo😄😄😄
Odpovědět
Admin - 25. května 2016 10:45:36
Děkujeme za pochvalu, budeme se snažit stránky neustále vylepšovat.Uvítáme, pokud si zájímavá témata budete navrhovat vy sami občané Tovéře a nejbližšího okolí. Přeji hezký den. Admin
Odpovědět
H - 11. května 2016 8:26:14
dobrý den. Přijde mi zbytečné dělat nové stránky pro tak malou obec. Máte se domluvit s úřadem a když něco chcete lidem sdělit tak jim to napište třeba do zpravodaje.
Odpovědět
Admin - 12. května 2016 10:13:14
Dobrý den. Naprosto s vámi souhlasíme, že využití zpravodaje je vhodný způsob informování občanů. Bohužel uveřejňování soukromých sdělení v obecním zpravodaji není od roku 2013 možné a to ani za poplatek. Admin
Odpovědět
H - 25. května 2016 18:15:09
Děkuji za odpověd.Přiznám se,že jsem nevěděla,že se zpravodaj nesmí na tohle použít.Tak hlavně se nějak domluvte ať je ve vesnici klid. H.
Odpovědět
© Copyright 2016 - Tovéř
Tvorba WWW stránek, design - RTNext, v.o.s.